ד"ר אופיר דודסקו

מפתח ומייסד שיטת "אדרבה" משנת 1998.

"אדרבה" מכשירה ומטפחת מצטיינים ההולכים נגד הזרם. 

מומחה בניהול והכלת משברים בעולם הממשי ובמרחב הקיברנטי, 

החזרה לתפקוד מוצלח, פיתוח ארגוני ומימושו.

שותף בתהליכי שיפור אישיים קהילתיים וארגוניים משנת 1983.

ממייסדי תחום הטיפול בהתמכרויות בישראל

ד"ר אופיר דודסקו

מומחה בניהול והכלת משברים בעולם הממשי ובמרחב הקיברנטי, החזרה לתפקוד מוצלח, פיתוח ארגוני ומימושו.

שותף בתהליכי שיפור אישיים קהילתיים וארגוניים משנת 1983.

מפתח ומייסד שיטת "אדרבה" משנת 1998 -

שיטה המכשירה ומטפחת מצטיינים ההולכים נגד הזרם.

ממייסדי תחום הטיפול בהתמכרויות בישראל

נשוי לשרונה ואב ל-3 ילדים מכוכב יאיר- צור יגאל

ד"ר אופיר דודסקו הוא אחד המומחים המובילים בישראל בניהול משברים ופיתרון סכסוכים, מפתח שיטת "אדרבא" לפיתוח מנהיגים, מנהלים, קהילות וארגונים

מומחה בניהול משברים ותכנון אסטרטגי, פועל בשיטת אדרבא ליצירה והטמעת שינוי ארגוני בר קיימא בקרב קהילות, חברות וארגונים משנת 1983.

עבודתי משלבת אבחון מדוייק של השיפור הנדרש בשותפות מלאה ואמיצה עם חברי ההנהלה וסוכני השיפור, גיבוש תוכנית פעולה הנובעת מהידע הקיים של אנשי הצוות וכן מחתירה משותפת ואמיצה לאורך כל הדרך להשגת השיפור הרצוי.​

"מי שכבר עבר את חווית הסדנה עם אופיר דודסקו יכול להעיד, שמדובר בחוויה בלתי נשכחת. לאופיר יש גישה מאוד ידידותית לאמת, והוא מתקשה לעמוד מן הצד כאשר האמת מושפלת. החתירה אל האמת מותירה רבים פעורי פה, כי על אף שצדדים רבים יש לשקר, הרי האמת טהורה וחטובה, וכשהיא מתגלה מבעד למסכים המכסים אותה, לא ניתן להישאר אדישים. הסדנה אינה מתאימה לכל אחד, נדרשת רמה מסויימת של בשלות רגשית להתמודד עם שובל האחריות שהאמת מותירה בעקבותיה."

2001 מתוך סיכום תהליך עבודה במוטורולה​

דודסקו ניחן בכישרון יוצא דופן, אומץ ושימוש בכלים ייחודיים בהם הוא משתמש להובלת תהליכי שיפור וניהול משברים. פעילותו הענפה בקרב החברות המובילות במשק הישראלי זה עשור שלישי הובילה לצמיחה והצלחה רחבת היקף של לקוחותיו שהמשיכו להיעזר בו שוב ושוב בהתמודדות, שיפור ובצמיחה.

בין לקוחותיו נמנים בנקים, תאגידים כגון החברה המרכזית למשקאות, חברות תקשורת, ארגוני בטחון לאומיים (HLS), חברות קמעונאות, חברות הייטק, מפעלים, ישובים ומוסדות שונים.

בתנועה הקיבוצית הוא שם דבר לפתרון משברים חברתיים וכלכליים והובלת שינויים.